Chwilówka na konto 1000 zł bez BIK

Krystyna_P
2018-06-20 16:27:20
poszukuję pomocy osoby lub firmy zajmującej się udzielaniem chwilówek pozabankowych. jestem zainteresowana takim rozwiązaniem w kwocie 1000 zł z wypłatą na konto bankowe i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. jestem zatrudniona na czas określony dochód netto 2500 zł raty bieżące 290 zł jeden kredyt w dziale windykacji na utrzymaniu dwójka dzieci. interesuje mnie obsługa poza miejscem zamieszkania.oferty proszę kierować na maila którego podałam w ogłoszeniu. nie posiadam zabezpieczenia.oferty tylko firmowe.
2018-06-20 16:58:34

Myślę że chwilówka przez internet będzie dla Ciebie najlepszym wyjsciem skoro interesuje Cie obsługa poza miejscem zamieszkania. Pozatym jeśli chodzi o 1000zł pożyczki bez BIK to proponuje Szybką Gotówkę

2018-06-25 10:50:51

A ja poszukuje osoby bądź też firmy, która obraca się w świecie finansów i wie doskonale jak poradzić sobie z trudnym klientem. Interesuje mnie kwota 25000 zł, na dłuższy bo 4 letni okres spłaty i z ratami nieprzekraczającymi 517 zł. Mój BIK jest negatywny. Pracuję na czas nieokreślony, dochód wynosi 3100 zł. Mile widziana obsługa kredytu online lub w biurze kredytowym. Wypłata gotówki na konto bankowe. Nie mam żadnego zabezpieczenia. 

2018-06-27 14:54:26

Z negatywnymi wpisami w BIKU chcesz znaleźć uczciwą firmę, która pożyczy Ci 25 tysięcy złotych ? Jeszcze bez zabezpieczeń?
W normalnym banku takiej nie dostaniesz ( przez negatywny BIK ), jedyne co CI zostaje to parabank lub osoba prywatna 

2018-07-04 02:03:17

Racja Miki. Sama pracuje w banku i wiem ze bardzo ciężko będzie Ci znaleźć ofertę gdzie odsetki będą normalne

2018-07-04 09:14:25

Krystyna_P chwilówkę bez BIK na 1000zł polecam Ci bezapelacyjnie w Kuki. 
Franek spróbuj złożyć wniosek w firmie Fellow Finance. Wiem że są dosyć łagodni zarówno jeśli chodzi o wpisy w bazach BIK, KRD i BIG, jak i odsetki są w miarę przyzwoite. Daj znać czy Ci się udało bo bardzo mnie to interesuje

2018-07-11 10:30:06

Klaudyna dostałem pożyczkę bez problemu. Dzięki za pomoc

2018-07-17 17:01:24

Jestem właścicielką firmy, która działa na rynku od 2 miesięcy. Firma zarejestrowana została w styczniu 2015 roku. Poszukuję kredytu w wysokości 10000 zł na okres 4 lat. Posiadam zaświadczenia o niezaleganiu zarówno z składkami jak i podatkiem. Niestety firma nie generuje jeszcze większych dochodów, na tą chwilę wynoszą one 100-1500 zł. Kredyt planuję wydać na działania związane bezpośrednio z rozwojem firmy. Nie posiadam zabezpieczenial. Proszę o oferty, które będę mogła umieścić choć częściowo w kosztach.

2018-07-18 09:14:17

@Żaneta najlepszą ofertę kredytów gotówkowych na taką kwotę ma obecnie Alior Bank. Brałam taki kredyt - 10 000złotych też na 4 lata i wyszło mi z odsetkami 12 tysięcy. Ratę miałam trochę ponad 250złotych miesięcznie. Jasne warunki i w miarę jeśli chodzi o formalności. Myślę że skoro masz działalność to jeszcze łatwiej będzie Ci otrzymać kredyt niż mnie osobie fizycznej.
Aczkolwiek jeśli chodzi o środki na rozwój firmy to ja bym szukała prędzej dofinansowań niż kredytów. 

2018-07-18 09:19:33

Witam. Poszukuję pomocy doświadczonej osoby lub firmy, która pomoże mi znaleźć pożyczkę spełniającą moje kryteria finansowe. Szukam pożyczki poza bankowej. Nie mam negatywnego wpisu w BIK.  Interesuje mnie jedynie obsługa w domu, a także spłacanie kredytu w ratach tygodniowych. Jestem zatrudniona na podstawie umowy zlecenie i wynagrodzenie otrzymuję do ręki w systemie tygodniowym. Nie posiadam konta w banku. Pożyczka potrzebna w zasadzie na już, gdyż jestem zmuszona uiścić nie planowane zobowiązanie.. Jeśli Państwo posiadają taką ofertę, proszę o szybką informację.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>