Kredyt na zakup samochodu w kwocie 11000 zł

Skuterowo
2018-10-23 16:41:39
Jestem zainteresowany kredytem na zakup samochodu. Interesuje mnie kwota w wysokości 11 000 zł na okres 4 lat. Posiadam stałe źródło dochody, z umowy na czas nieokreślony, które kształtuje się na poziomie 3400 zł. Nie posiadam żadnych kredytów, ani zobowiązań wobec firm poza bankowych. Posiadam wkład własny w wysokości 4500 zł. zabezpieczę kredyt zakupionym samochodem, a także oferuję dodatkowe ubezpieczenie. Na utrzymaniu mam dziecko. Żona jest zatrudniona na podstawie umowy o dzieło, jej dochód to 980 zł netto.
2018-11-14 09:59:54

To może ja się dołączę:
W trybie pilnym poszukuje pożyczki poza bankowej w kwocie 4000 zł i okresem kredytowania wynoszącym 24 miesiące. Interesuje mnie pożyczka bez sprawdzania BIK, z wypłatą na konto bankowe, a także z niskimi kosztami. Możliwość zaakceptowania raty miesięcznej w kwocie 250 zł. W chwili obecnej spłacam limit na karcie kredytowej, rata miesięczna  wynosi około 150 zł i jest zmienna.  Na utrzymaniu dwójka dzieci i żona. Zarobek z tytułu pracy, która oparta jest na umowie na czas określony do 14.05.2020 roku. Wynagrodzenie netto 3000 zł na rękę.

2018-11-14 10:14:58

@Skuterowo, skoro masz 4.5 tysiąca złotych wkładu własnego a potrzebujesz 11 tysięcy to znaczy że tak na prawdę potrzebujesz tylko sześć i pół tysiąca. Czy jest sens zabezpieczać tak niską kwotę samochodem? Przecież skoro nie masz kredytów ani chwilówek,itp i zarobki 3400 to każdy bank czy parabank udzieli Ci takiego kredyty czy ratalki.
I nikt nie będzie chciał od Ciebie zabezpieczenia w postaci auta, szczerze mówiąc to nawet nie mówiłbym że to na auto bo wtedy na pewno nie będą chcieli zabepieczeń w takiej postaci...

2018-11-14 10:16:27

@Rafał czemu chcesz wybrać parabank a nie bank? Kwota jest niska, a jednak bank to bank. To że masz limit na karcie kredytowej nie zamyka Twojej szansy na kolejny kredyt.

2018-11-14 16:07:56

Dzięki, jednak zdecydowałem się na Bank i wybrałem BGŻ Optima bo miało najlepszą ofertę jeśli w grę wchodziła taka kwota. Pozdrawiam 

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>