Poszukuję chwilówki na konto bankowe w wysokości 1000 zł bez BIK

Kasia
2018-11-14 10:00:28
Pilnie poszukuję firmy lub osoby, która zajmuje się pośrednictwem w udzielaniu chwilówek na konto bankowe. Interesuje mnie chwilówka w wysokości 1000 zł na okres 30 dni, z możliwością ewentualnego przedłużenia. Interesuje mnie chwilówka bez konieczności ponoszenia kosztów. Jestem zatrudniona na podstawie umowy na czas nieokreślony, posiadam dochód w wysokości 1800zł netto, posiadam wyciągi z konta, które to potwierdzą. Chwilówka zostanie przeznaczona na uregulowanie zaległego rachunku. Na utrzymaniu mam dziecko. Wszystkie formalności online.
2018-11-14 10:01:49

Chwilówkę na tysiąc złotych, czy nawet ratalkę to możesz znaleźć sama w internecie, pośrednictwo nie jest Ci do niczego potrzebne a tylko na tym stracisz. Polecam Lendon jeśli chodzi o chwilówki na tak niską kwotę - bardzo zaufana firma

2018-11-14 10:02:33

A ja poszukuję pożyczki na okres 12 miesięcy w kwocie 1500 zł netto. Interesuje mnie  tylko oferta poza bankowa, z obsługą w miejscu zamieszkania. Posiadam dochód z pracy wykonywanej na podstawie umowy o dzieło . Pracuję w jednym z marketów na stanowisku kasjerki, a dochód mój wynosi 1800 zł netto w zależności od przepracowanych godzin. Nie mam nikogo na utrzymaniu. Mam negatywne wpisy w BIK jak i w KRD. Posiadam też zajęcia komornicze w kwocie 150 zł miesięcznie, które reguluję sama. Proszę o oferty spełniające moje kryteria.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>