Potrzebna pożyczka chwilówka na dowód na 2000 zł bez BIK KRD

MichałMisio
2018-10-23 16:39:23
Witam. Mam 23 lata i jestem kawalerem. Pilnie poszukuje chwilówki w wysokości 2000 złi z rozłożeniem płatności na 2 równe raty maksymalnie do 1300 zł. Interesuje mnie oferta prywatna lub poza bankowa, bez weryfikacji bazy BIK jak i KRD. Posiadam dochód z umowy zlecenie w wysokości 2600 zł. Nie mam kredytów, płacę alimenty na dwójkę dzieci w kwocie 700 zł. Mam negatywny wpis w KRD, który dotyczy nieuregulowanej faktury za telefon. Możliwe zastawienia pożyczki zestawem komputerowym, na gwarancji, z papierami.
2019-03-04 11:45:12

Jestem Pan Morris Ray, legalny i renomowany pożyczający pieniądze. Pożyczamy fundusze osobom potrzebującym pomocy finansowej, udzielamy pożyczek osobom, które mają zły kredyt lub potrzebują pieniędzy na opłacenie rachunków, aby inwestować w biznes.Czy szukasz pożyczki? nie musisz się martwić, ponieważ jesteś we właściwym miejscu, oferuję pożyczkę przy niskim oprocentowaniu 2%, więc jeśli potrzebujesz pożyczki, po prostu skontaktuj się ze mną przez ten adres e-mail. Adres: morrisray1106@gmail.com

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>