Pożyczka 2000 zł z zajęciami komorniczymi.

Maja
2018-06-25 10:46:05

Potrzebna pożyczka w wysokości 2000 zł na okres 12 miesięcy z ratą nie większą niż 300 zł miesięcznie. Interesuje mnie rozwiązanie poza bankowe gdyż posiadam zajęcia komornicze. Dochód jaki uzyskuje w chwili obecnej wynosi 2500 zł i pochodzi z renty rodzinnej. Zajęcia wobec komornika spłacam dobrowolnie co miesiąc w kwocie 500 zł. Pożyczka jest mi potrzebna na zorganizowanie wyprawki dla dziecka, którego właśnie się spodziewam. Podpiszę weksel. Oferta z obsługą w domu mile widziana.

2018-06-27 21:28:05

Już widziałam gdzieś na tym forum podobny wątek. @Maja nie podpisuj żadnych weksli. Poszukaj na spokojnie porównywarki pożyczek, zobacz która firma udziela pożyczek nawet dla osób z komornikiem, wybierz najlepszą ofertę. Nie warto się pchać w weksle szczególnie przy tak małej kwocie. Dostaniesz te 2 tysiące złotych nawet bez odsetek. A jeśli masz komornika i regularnie spłacasz u niego długi to parabank to jeszcze doceni..

2018-06-28 12:36:42

Już próbowałam w kilku firmach pożyczkowych i nic.. Wszędzie sprawdzają i jak tylko zobaczą że jest zajęcie komornicze to odmowa. Zna ktoś jakieś firmy, w których tak nie jest ? 

2018-07-03 10:41:05

Rapida, Ekassa na pewno, sprawdź jeszcze Speed Cash aczkolwiek z tymi dwiema pierwszymi miałem do czynienia i prowizje to sobie niezłe liczyli ......

2018-07-03 19:37:23

Radek ma rację. Takie małe kwoty to lepiej od sąsiada czy kogoś z rodziny pożyczyć. Wykorzystują to że masz komornika bo mają Cię na widelcu. Ich nie interesuje nic więcej.. Dlatego odsetki to sobie liczą z kosmosu

2018-07-11 16:48:48

Zamiast straszyć kobietę, która jest w potrzebie lepiej doradzić. Też 2 tygodnie temu musiałam zaciągnąć taką pożyczkę chwilówkę ( problemy zdrowotne ). Wcale nie ma jakiegoś dużego problemu ze znalezieniem firm. Sprawdź: Solcredit, Creddisimo i KasaTak. Ja wzięłam w Creddisimo i póki co jestem zadowolona. Sprawdziłam umowę z prawnikiem więc haczyków w niej nie ma. Wiadomo odsetki większe niż jakbym nie miała komornika ale jednak pieniądze przyznali. 

2018-07-18 09:20:39

Ja pilnie poszukuję kredytu w kwocie 4500 zł na 24 miesiące. Rata maksymalna do 300 zł miesięcznie. Interesuje mnie jedynie rozwiązanie bankowe, na podstawie oświadczenia o zarobkach. Posiadam stałą pracę, dochód netto 2450 zł. Nie mam nikogo na utrzymaniu. Płacę ratę kredytu samochodowego w wysokości 420 zł. Raty regulowane terminowo. Czysty BIK. Kredyt jest potrzebny na zakup opału i remont kotłowni. Nie ukrywam, że zależy mi bardzo na czasie. Proszę o jakieś sprawdzone oferty

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>