Prywatna pożyczka na dowód w kwocie 30 000 zł

Danuta
2018-10-04 11:21:51
Pilnie poszukuję wsparcia finansowego, a analizując swoją sytuacje finansową mogę stwierdzić, że może to być jedynie pożyczka prywatna z zabezpieczeniem w postaci mojego mieszkania 56 m2. Nie posiadam udokumentowanego dochodu, posiadam czysty BIK, zabezpieczenie i brak zdolności kredytowej. Kredyt ma być na spłatę zaciągniętych kredytów. Nie mam zajęć, umowa o dzieło. Jedyna szansa w wykorzystaniu wspomnianego zabezpieczenia. Zależy mi na niskim oprocentowaniu, chcę wyjść z długów a nie pogłębiać swojej już trudnej sytuacji.
2018-10-11 13:32:00

Witam pracuję na czarno i mimo wysokiego dochodu nie jestem w stanie go udokumentować w żaden sposób. Szukam pilnie pożyczki w kwocie 8000 zl na okres 4 lat. Najlepiej na konto, może być jednak również do ręki z tzw. obsługą w domu, to nie ma dla mnie znaczenia.Bazy mam czyste. Mogę dać zabezpieczenie w postaci samochodu ( rocznik 2013). Nie wykluczam skorzystania z oferty prywatnej. Sprawa jest pilna, a warunki kredytu z pewnością do uzgodnienia. Nie mam dzieci na utrzymaniu, mąż pracuje ale otrzymuje dochód w obcej walucie. Proszę o pomoc. Za każdą informację odnośnie kredytu będę wdzięczna. 

2018-10-11 13:34:44

To jeszcze ja się dołączę - przedsiębiorca, działający na rynku od 2007 roku poszukuje kredytu w kwocie 20000 zł na okres minimum 3 lat, z rozsądnymi warunkami spłat. Nie posiadam zaświadczeń z ZUS jak IUS, nie chcę ich też załatwiać, mogę przedstawić wyciągi potwierdzające opłacanie składek. Formalności do załatwienia w biurze lub w firmie, online wykluczone. Nie szukam anonimów, chce wiedzieć z kim podpisuję umowę. Zabezpieczenie w formie weksla, inna wykluczona. W razie zainteresowania odpisze.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>