Tania chwilówka bez zaświadczeń w kwocie 3000 zł bez BIK KRD

Jurek
2018-06-25 10:54:36
Obecnie znajduję się w trudnej sytuacji finansowej. Pilnie poszukuje chwilówki, w wysokości 3000 zł, której płatność zostanie rozłożona na dwie równe raty w wysokości do 1700 zł. Interesuje mnie jedynie wypłata na konto i formalności online. Pracuję na umowę o dzieło jako pracownik czystości. Dochód netto 2450 zł. Oferta bez sprawdzania baz kredytowych. Ponadto posiadam zajęcia komornicze w kwocie 350 zł. Brak osób na utrzymaniu. Proszę o pomoc. Nie interesują mnie oferty z innymi warunkami.
2018-06-27 15:12:37

Wszystkie banki i parabanki sprawdzają BIK. Ale są takie parabanki, które udzielają pożyczek nawet ludziom z negatywnymi wpisami. Szukałam kiedyś takich i są to: Via sms, kuki i extra portfel

2018-06-27 17:29:55

Dokładnie zgadzam się z Jolką. Z czego Edyta portfel uważam za najlepsza firmę z wymienionych

2018-07-03 11:18:53

Witam. Mam 24 lata, obecnie jestem zatrudniona na podstawie umowy o dzieło, a mój dochód kształtuje się na poziomie 1600-1800 zł netto. Udokumentowany wyciągami z konta. Nie mam nikogo na utrzymaniu. Pilnie poszukuję chwilówki na okres 1 miesiąca w wysokości 1000 zł. Oddam maksymalnie 1250 zł. Ale mile widziana oferta bez kosztów. Interesuje mnie jedynie rozwiązanie z obsługą online i szybką wypłatą na konto bankowe. Chwilówka potrzebna na wyjazd szkoleniowy z możliwością awansu. Nie posiadam zabezpieczenia.

2018-07-03 19:35:40

To skorzystaj z darmowych chwilówek. Weźmiesz 1 tysiąc potem oddasz równy tysiąc. Tylko pamiętaj żeby potem nie brać kolejnych chwilówek i nie wpaść w pętlę zadłużenia. Wiele osób tak robi. Bierze tysiąc, oddaje, potem 2 tysiące oddaje a potem już sami nie wiedzą kiedy zadłużają się po uszy. Grunt to oddać w terminie i nie dać się nabrać na te wszystkie telefony, reklamy, smsy z super ofertami. Jak już będziesz w ich bazie to będą ciągle Cię męczyć super promocjami. Te wszystkie firmy mają taką samą zasadę działania. Dla nich najważniejszy jest klient, ale na papierze, jego numer i adres. Robią ludzią pranie z mózgu, chwilówka na to, na tamto, wiedzą kiedy człowiek najbardziej potrzebuje pieniędzy np. przed świętami, weselem.. 
Proponuje wziąć, oddać i zapomnieć. Ja tak zrobiłam i jestem z siebie dumna.

2018-07-03 20:33:50

Franka święte słowa. Ja tak jak Ty nie zrobiłam i 10lat się męczyłam. A zaczęło się od malutkiej kwoty... komornicy, zastraszanie, kolejna pożyczka na spłatę pożyczki... na szczęście mnie się udało wyjść z pętli kredytowej ale droga do tego była ciężka i dluga

2018-07-03 21:03:34

Jasia jestem w podobnej sytuacji może krótko opowiesz jak Ci się to udało byłbym wdzieczny

2018-07-11 16:39:30

Skoro mowa o pożyczkach to i ja się dołączę.  Prowadzę jednoosobową działalność, która zajmuję się transportem, a w zasadzie przeprowadzkami. Firma prosperuje bardzo dobrze, przychód jest na poziomie 6000 zł miesięcznie. Potrzebuje pożyczki w kwocie 35000 zł bez sprawdzania bazy BIK z okresem spłaty 10-12 miesięcy. Może być to pożyczka poza bankowa jak i od osoby prywatnej. Wszelkie warunki finansowe do uzgodnienia. Proszę jedynie o oferty na realnych warunkach finansowych nie przekraczające 20% w skali roku. Wypłata na konto firmowe. Posiadam wszelkie dokumenty dochodowe. 

2018-07-17 16:58:15

@Marcin na Twoim miejscu próbowała bym szukać pożyczek dla firm, nie dla osób indywidualnych. Na pewno mają lepsze warunki..

2018-07-18 09:17:26

@Marcin brałem w Deutsche Banku i odsetek na rok od 40 tysiecy wyszło mi 10%. Korzystałem z pomocy doradcy finansowego, który przy pomocy specjalnych porównywarek selekcjonował dla mnie oferty. Ten bank jest najlepszy. Polecam  

2018-09-20 09:23:18

Spróbuj w Nest Banku. Mają teraz super oferty. 

2018-10-23 16:33:18

Nest Bank jest dobry tylko na lokaty, bo ma najlepszą ofertę. Ale można otworzyć tylko jedną na 20000 tysięcy złotych i na 3 miesiące. Poza tym w ten właśnie sposób zyskują klienta, bo Ty im dasz pieniądze które i tak obrócą a potem mają Cię już w bazie danych bo do założenia lokaty potrzebne jest pewnie założenie konta... 
A jeśli chodzi o kredyty - to ja osobiście ich nie polecam. Na rynku jest wiele lepszych ofert. 

2018-11-14 09:57:49

A ja poszukuję taniego i zarazem szybkiego rozwiązania finansowego dla mojego taty, który ma 63 lata i uzyskuje dochód z tytułu emerytury  wysokości 2400 zł netto. Szukamy pożyczki w wysokości 4000 zł na okres 24 miesięcy, z wypłatą środków tylko  na konto bankowe. Brak bieżących zobowiązań zarówno wobec banków jak i firm. Brak poręczenia. Prosimy o podanie ofert, w których rata będzie wynosiła maksymalnie 300 zł. Zależy nam na czasie. Obsługa w biurze kredytowym. 

2018-11-14 09:57:50

A ja poszukuję taniego i zarazem szybkiego rozwiązania finansowego dla mojego taty, który ma 63 lata i uzyskuje dochód z tytułu emerytury  wysokości 2400 zł netto. Szukamy pożyczki w wysokości 4000 zł na okres 24 miesięcy, z wypłatą środków tylko  na konto bankowe. Brak bieżących zobowiązań zarówno wobec banków jak i firm. Brak poręczenia. Prosimy o podanie ofert, w których rata będzie wynosiła maksymalnie 300 zł. Zależy nam na czasie. Obsługa w biurze kredytowym. 

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>